• Рейтинг:
  • Модель:
    Резьбовые вставки HELICOIL Plus
  • Артикул:
    WG082814
  • Доступно:
    Предзаказ

845.00 грн
Предзаказ

Марка HELICOIL Plus

Виконання:

Метричні різьбові вставки з нержавіючого сталевого дроту, скрученого у вигляді пружини. Вільно проходячи виток за витком, приводна цапфа після установки відокремлюється у місці засічки (місце зламу). Оптимальна конструкція з новою областю, що дозволяє встановлювати і загвинчувати вставку як звичайний гвинт.

Високоміцні, вільно проходять різьбові вставки HeliCoil®plus із спеціальної сталі з високою зносостійкістю, низьким тертям завдяки малим допускам, високою якістю поверхні, а також стійкістю до корозії та нагрівання. Гнучка конструкція забезпечує рівномірний розподіл навантаження і тим самим забезпечує виготовлення довговічних різьбових з'єднань найвищої якості для всіх робочих навантажень (статичних та динамічних) з ідеальною передачею зусилля. Нескладний, швидкий монтаж, виходить калібрована, використовувана з обох боків внутрішнє різьблення.

Застосування:

Для економічного ремонту пошкодженого або зношеного різьблення та як конструктивного елемента для армування різьблення при використанні матеріалів з низькою міцністю на зріз (напр., алюмінію, алюмінієво-магнієвих сплавів).

Обсяг поставки:

набір із 10 шт.

Примітка:

Вставки, що самостопоряться, та інші розміри поставляються на замовлення.

Відповідні граничні калібр-пробки для контролю різьблення див. № 486000 і далі.

Самостійні вставки, інші розміри та різьбові вставки UNC/UNF поставляються на замовлення.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари