• Рейтинг:
  • Модель:
    1608 Клещи обжимные Beta 016080001
  • Артикул:
    WG 1608
  • Доступно:
    Нет в наличии
1 430.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 1608

Бренд: Beta (Італія)

Made in Italy

Промисловий бізнес Beta почався в 1923 році.

На початку 1960-х років в Beta Tools працювало двісті чоловік. В ті роки компанія почала поширювати свою продукцію на європейських ринках, і торгова марка Beta підтвердила свою зростаючу роль в індустрії професійного ручного інструменту. Асортимент продукції безперервно розширювався рік за роком, щоб задовольнити всі вимоги найвимогливіших професійних користувачів і заводів ..

Зростання асортименту продукції під торговою маркою Beta дозволив нашій компанії розвиватися і ставати все більш успішним на основних ринках, надаючи операційні рішення для всіх основних секторів важкої і легкої промисловості та автосервісу. Якість Bети, найвідчутніший аспект. Ми в інструментам Beta надаємо якості абсолютно реальне значення: «Все це повністю відповідає очікуванням і потребам професійних користувачів і робить наш продукт ключовим робочим інструментом». Інструмент спроектований і побудований на основі найсучасніших технологій, щоб виконувати більш загальні функції, забезпечуючи при цьому унікальні повторювані характеристики в часі. В Beta якість не тільки є синонімом уважною промислової політики і політики продажів, але і пронизує всі підрозділи компанії з метою досягнення безпрецедентної задоволеності клієнтів. Ми побудували нашу історію на цій цінності.

Фірмове найменування Beta стало активним в світі спортивного спонсорства ще в 1970-х роках, коли воно увійшло в світ Формули-1. Перша велика перемога була досягнута в 1975 році з помаранчевим «Beta Tools March», який вів Вітторіо Брамбілла, який виграв Гран-прі Австрії під проливним дощем Зелтвега .;

З тих пір Beta Tools бере участь в автомобільних гонках, що призвело до технічного партнерства з найпрестижнішими командами: Ferrari, Jordan, McLaren і Minardi в Формулі 1, Yamaha, Honda, Suzuki і Kawasaki в MotoGP.


Ще не було питань.

Рекомендовані товари