• Рейтинг:
 • Модель:
  Электродвигатель WEG W22 260UT11 3 кВт
 • Артикул:
  WG 1013761906
 • Доступно:
  Нет в наличии
7 800.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 1013761906

Бренд: WEG (Німеччина)

Електродвигун WEG W22 260UT11 3 кВт

Сьогодні світові корпорації шукають способи раціонального використання коштів і витрачання енергії. Споживання більшої частини енергії на виробництвах доводиться на електродвигуни. Тому керівники компаній вводять в роботу підприємств двигуни з високим коефіцієнтом корисної дії (ККД). Таке обладнання дозволяє досягти максимальну енергоефективність на виробництві. WEG Equipamentos Electricos S.A. - бразильська компанія, яка з 1961 року випускає промислове обладнання та електроніку. Асортиментний портфель компанії розширюється практично щорічно, при цьому не втрачається якість виробництва і підтримується високий клас енергоефективності.

Популярний двигун серед промисловців - електродвигун WEG W22. Характеристики агрегату: енергозбереження, збільшені коефіцієнт корисної дії і термін служби, знижені експлуатаційні расходи.Обмотка механізму зроблена з міді, захист чавунного електродвигуна WEG W22 IP55. Виготовлений за європейським стандартом DIN / CENELEC.

Електродвигун WEG W22 застосовується в промисловості для приводу редукторів, радіальних і осьових вентиляторів, промислових насосів, конвеєрів і компресорів, дробарок і верстатів. Корпус електродвигуна чавунний, витримує високі вібрації, у мотора зручна конструкція, ротор зроблений з міцного пресованого металу. Робота від трифазної мережі частотою 50 Гц. Підключення двигуна трикутник / зірка 220 / 380В. Конструкція електродвигуна надійна, простої форми і практична в зверненні. У тривалому режимі роботи можливість обертання валу в обидві сторони.

Переваги оновленого WEG W22:

 • Підвищений відношення ціна-якість.
 • Високий рівень ефективності енерговитрат.
 • Покращені електричні показники.
 • Знижений показник шуму і вібрації.
 • Легкість в обслуговуванні.
 • Підвищений клас енергоефективності.
 • Технічні характеристики електродвигуна W22.

Оновлена ​​система охолодження. Покращена конструкція створює достатній обдув корпусу пристрою, отже, збільшує термін використання і механічну міцність агрегату. Зменшення лопатей вентилятора дало додаткову міцність, забезпечило зниження ступеня шуму.

Клемна коробка. Щоб збільшити місце під заклад кабелів і для роз'ємів, розміри клемної коробки оптимізовані. Це дозволило спростити складання, монтаж, технічне обслуговування двигуна WEG W22.

Корпус. Дає зниження температури та зменшення перешкод на двигуна. Зсув рим-болтів спрощує навантаження-розвантаження апарату, збільшує безпеку при переміщенні. Цілісні лапи дозволяють підвищити ударостійкість, підходять на виробництва з підвищеною вібрацією.

Система підшипникових щитів. З приводний боку підшипники розташовуються за щитом електродвигуна WEG, мають новий дизайн ребер. Структура характеризується вдосконаленим теплообміном, посиленою конструкцією, захистом болтів. З неприводний боку дає посилений обдув, шумоізоляцію. Низька температура на підшипниках зменшує кількість замін мастила і забезпечує довший термін їх використання.

Система ущільнень електродвигуна W22 захищає від вологи і пилу, забезпечує збереження механізмів при очищенні під тиском.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари