• Рейтинг:
 • Модель:
  HSS-E; DRILBO X , VÖLKEL - 49151
 • Артикул:
  49151
 • Доступно:
  Нет в наличии
9 680.00 грн
Нет в наличии

Арт. 49151

Бренд: Volkel (Німеччина)

Вироблено: Німеччина

Набори інструменту для нарізування різьблення в металевому футлярі виконання відповідно до німецького промисловим стандартом (Din)

 • Мітчики, плашки: HSSE M 3-4-5-6-8-10-12
 • Свердла: 2.5 / 3.3 / 4.2 / 5.0 / 6.8 / 8.5 / 10.2 мм
 • Вороток: No. 1, No. 2
 • Плашкодердателі: 20x5 20x7 25x9 30x11 38x14
 • Вороток цанговий: No. 1

Набір мітчиків і плашок, свердла, Метчикоутримувачі, плашкодержатель; HSS-E; DRILBO x, Völkel - 49151

Компанія VÖLKEL GmbH (Volkel Threading Solutions, Фолькель), спираючись на власний багатий досвід і застосовуючи накопичені за сотню років роботи безцінні знання про нові технології, досить швидко перетворилася на одного з провідних світових постачальників інструменту для нарізування різьблення. Виробник випускає промисловий різьбонарізний інструмент, представлений широким рядом моделей зі стандартною різьбою, а саме виробництво відбувається з використанням CNC-верстатів.

В даний час Фолькель експортує інструмент приблизно в 70 різних країн, розташованих на території Європи, Азії, Австралії, Африки, а також Америки (Північної, Центральної та Південної). Експортна квота становить близько 70%. Концепція міжнародного виробництва під власним контролем реалізується з 1991 року. Дочірні компанії та підприємства-партнери в Європі і Азії виробляють інструмент на машинах Volkel відповідно до стандартів якості і з урахуванням існуючої специфіки металообробки.

Всі процеси, пов'язані з реалізацією інструменту VÖLKEL, проходять виключно під управлінням центрального підрозділу компанії, розташованого в Ремшайд і є базою-складом. За рахунок цього гарантуються справжність товару і виняткову якість як самого виробу, так і процесу організації кожної окремої поставки. В наявності на складі виробника знаходиться понад 7000 найменувань резьбонарезного інструменту різних форм і розмірів, вся продукція відповідає міжнародним стандартам різьблення. У 1996 з'явився новий ріжучий інструмент Volkel, відповідний японським стандартам сертифікації - продажу даних виробів здійснюються до цих пор.Проізводітель інструменту Volkel Gmbh

Чотири фактори, що стали основним оплотом успіху компанії і перетворили VÖLKEL в одного з найвідоміших постачальників стандартного твердосплавного металорізального інструмента (інструменту для нарізання різьби):

Спеціалізація. Компанія більшою мірою зосереджена на тому напрямку, розвиток якого вдається їй найкраще - на розробці, виготовленні та постачанні резьбонарезного інструменту Volkel.

Якість продукції. Фірма гарантує стабільність всього виробничого процесу і якість готової продукції, а також стежить за тим, щоб кожен етап промислових робіт повністю відповідав встановленим технічним вимогам і нормативам.

Цінова політика. Компанія пропонує кращу ціну на весь асортимент випускається нею ріжучого інструменту.

Обслуговування. Гарантовано високий рівень сервісу, що надається менеджерами відділу обробки і доставки замовлень, дозволяє безперебійно поширювати 99% найменувань з усієї номенклатури каталогу інструменту Фолькель.

Інструмент, яку виробляє компанія Volkel:

- Гвинтонарізні плашки, воротки

- Ручні мітчики

- Машинні мітчики

- Короткі мітчики

- Мітчики з позначкою кольором

- Комбіновані мітчики

- Круглі мітчики

- бесстружечной мітчики (Розкатники)

- Плашки

Ще не було питань.

Рекомендовані товари