• Рейтинг:
  • Модель:
    Молоток кровельщика с насечкой PICARD 298 коричневый
  • Артикул:
    WG 298
  • Доступно:
    Нет в наличии
825.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 298

Бренд: PICARD (Німеччина)

Маса: 600 грам

PICARD - зі старої кузні до світової популярності. Такий шлях пройшла компанія Пікард, яку заснував Йоганн Герман Пікард більше століття тому в 1857 році. Уже тоді ковальська майстерня засновника, виробляла великий асортимент інструментів для ковалів, слюсарів, сантехніків покрівельників, включаючи всі види молотків і ножиць. Надалі ковальські традиції підхопила ціла сімейна династія, яка зберігає їх і до цього дня. Триваюче розвиток компанії було досягнуто шляхом об'єднання сучасних технологій і майстерності.

На сьогодні продукція випускається компанією Picard є однією з найякіснішої в своєму сегменті. Імідж, перш за все! Традиційний німецький підхід до репутації продуктів, наклав відбиток на ці товари. Високоякісні професійні молотки, кувалди, сокири, а також пристосування і рихтовочний інструмент Picard на сьогодні мають вищу гарантію якості HighQuality.

Молоток покрівельника шліфований призначений для теслярських і покрівельних робіт. Гладкий бойок відлитий із спеціального сплаву конструкційної сталі з додатковою загартуванням. Має з одного боку плоску ударну поверхню і пази, оснащені магнітом для утримання цвяхів, забезпечуючи безпеку праці, виключаючи нанесення удару по руці, з іншого - хвостовик з прорізом для витягування цвяхів і з подовженим кернером для розмітки і пробивання листових матеріалів покрівлі. Надійна ергономічна рукоять виконана з металевої трубки і покрита м'якою пластиковою накладкою, зручно фіксується і утримується в руці. Даний тип інструменту використовується професійними теслями і покрівельниками для відповідних робіт.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари