• Рейтинг:
  • Модель:
    Молоток 400 S Picard 600 грамм
  • Артикул:
    WG 400
  • Доступно:
    Нет в наличии
748.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 400

Бренд: PICARD (Німеччина)

Маса: 600 грам

PICARD - зі старої кузні до світової популярності. Такий шлях пройшла компанія Пікард, яку заснував Йоганн Герман Пікард більше століття тому в 1857 році. Уже тоді ковальська майстерня засновника, виробляла великий асортимент інструментів для ковалів, слюсарів, сантехніків покрівельників, включаючи всі види молотків і ножиць. Надалі ковальські традиції підхопила ціла сімейна династія, яка зберігає їх і до цього дня. Триваюче розвиток компанії було досягнуто шляхом об'єднання сучасних технологій і майстерності.

На сьогодні продукція випускається компанією Picard є однією з найякіснішої в своєму сегменті. Імідж, перш за все! Традиційний німецький підхід до репутації продуктів, наклав відбиток на ці товари. Високоякісні професійні молотки, кувалди, сокири, а також пристосування і рихтовочний інструмент Picard на сьогодні мають вищу гарантію якості HighQuality.

Один з найпопулярніших двофункціональним молотків.

Молоток тесляра-покрівельника, відшліфований 400 S Picard призначений для будівельних робіт. Головка молотка покрита чорним лаком, також інструмент оснащений держателем цвяха, що що виключає випадковий удар по руці. Якість стали не нижче С45.

Молоток покрівельника призначений для теслярських і покрівельних робіт. Гладкий бойок відлитий із спеціального сплаву конструкційної сталі з додатковою загартуванням. Має з одного боку плоску ударну поверхню і пази, оснащені магнітом для утримання цвяхів, забезпечуючи безпеку праці, виключаючи нанесення удару по руці, з іншого - хвостовик з прорізом для витягування цвяхів і з подовженим кернером для розмітки і пробивання листових матеріалів покрівлі. Надійна ергономічна рукоять виконана з металевої трубки і покрита м'якою пластиковою накладкою, зручно фіксується і утримується в руці. Даний тип інструменту використовується професійними теслями і покрівельниками для відповідних робіт.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари