• Рейтинг:
 • Модель:
  Набор отвёрток BTW TORX 8 шт. с отверстием made in Germany
 • Артикул:
  WG 90410800
 • Доступно:
  Нет в наличии
990.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 90410800

Бренд: BTW Spezialwerkzeug GmbH (Німеччина)

Про компанію:

Компанія BTW Spezialwerkzeug GmbH розташована в традиційному місці "Ремшайд" на Бергішес Ланд.

Завдяки довгостроковим партнерським відносинам з відомими виробниками транспортних засобів, ми можемо виготовити велику кількість вузькоспеціалізованих індивідуальних інструментів. Діапазон BTW заокруглений великим вибором стандартних інструментів.

Наш асортимент інструментів складається з більш ніж 4000 високоякісних найменувань. Наші інструменти продаються тільки через дилерські мережі торгують автомобілями і запчастинами. Ми надаємо нашу продукцію для технічної підтримки. Тренінги з продажу для співробітників наших спеціалізованих дилерів і участь в їх внутрішніх і національних виставках є частиною нашого обслуговування клієнтів.

Тісна співпраця з клієнтами, комплексна система забезпечення якості та багаторічний досвід відображаються в довірі, яку виявив інструментам BTW відомим промисловим і комерційним клієнтам. Грамотні співробітники і використання інноваційних

технологій роблять BTW надійним партнером і постачальником індивідуальних і стандартних інструментів найвищого промислового якості.

Це шестипроменевої зіркоподібний шліц. Широко поширене застосування гвинтів під цей тип наконечника у виробництві різноманітної електронної апаратури, побутової техніки, а також в машинобудуванні. Даний тип наконечника був розроблений в 1967 році компанією Textron, з метою закручування кріпильних елементів підвищеної міцності, і зі значним крутним моментом при затягуванні.

Створено для запобігання несанкціонованого відгвинчування т.зв. спеціального кріплення. Щоб не допустити використання звичайних інструментів TORX®, у гвинтів в приводному профілі є виступаюча цапфа. Вона входить в отвір інструментів TORX® BO, і спеціальне кріплення можна відкрутити. Такі спеціальні різьбові з'єднання використовуються, наприклад, у багатьох електричних пристроях, вони можуть зніматися для ремонту виключно навченим персоналом.

Виготовлені з кращих сортів хром-ванадієвої сталі, методом кування з наступною термообробкою, що гарантує високу міцність, стійкість до зламів, тривалий період експлуатації.

Інструмент відповідає стандарту Німецького Інституту Стандартизації DIN (Deutsches Institut für Normung) і міжнародним стандартам ISO 9002 та ISO 9001.

Має дуже високу корозійну стійкість.

Набір викруток з отвором, 8 шт., Довжина 220 мм з пластиковою ручкою. Розбирання / збірка спеціальних гвинтів. Розміри TS 10, TS 15, TS 20, TS 25, TS 27, TS 30, TS 40, TS 45.

Тип: MB-NFZ - задні ліхтарі

 • Smart - внутрішня / зовнішня облицювання,
 • Audi / VW / Fiat

Ще не було питань.

Рекомендовані товари