• Рейтинг:
  • Модель:
    Отвертка Wurth Wiha 26 в 1 (13 Bits)
  • Артикул:
    WG 061360010
  • Доступно:
    В наличии
935.00 грн
В наличии

Арт. WG 061360010

Бренд: WURTH (Німеччина)

чудовий дизайн

Wiha - це прекрасне рішення і відмінний вибір, як для фахівців, які займаються ремонтом різних цифрових / електронних девайсів, так і для користувачів, які хочуть самостійно відремонтувати повсякденно використовуються пристрої.

Кращі сучасні німецькі технології втілилися в даному інструменті, що гарантує його якість і тривалу роботу. Лазерне гравірування кожного біта підкреслює витончений дизайн кожного елемента комплекту. Підтвердження цьому - безліч нагород, які встигла завоювати викрутка Wiha за кращий дизайн виробу: Red Dot Award, IF Design, Stuttgart Design Award і German Design Award 2018.

Інструмент, який працює на вас

Все для зручності користувача

Викрутка має висувний шток, де кожну з насадок (бітів) можна легко вставити і витягти. Вони надійно фіксуються на бітотримач що не дозволяє бітам бовтатися і вилітати. Все що потрібно - натиснути на кнопку, яка розташована поблизу фірмової написи "Wiha", після чого пружина автоматично виштовхне кейс з насадками. Це досить оригінальне рішення, оскільки немає необхідності брати коробку з насадками і носити її з собою. Всього в комплекті 13 двосторонніх біт.

26 типів насадок в комплекті

Викрутка Wiha включає в себе 13 двосторонніх високоточних магнітних насадок (тобто 26 різних типів робочої частини), які виконані з хром-ванадієвої сталі і забезпечать досить тривалий термін служби бітів.

Надійний фіксує механізм

Викрутка Wiha оснащена незнімним бітотримач зі спеціальним фіксуючим механізмом, який не дозволить "вислизнути" не однієї вміщеній в нього насадки *.

Особливу антиковзаюче покриття

Характерна зона покриття SoftFinish виготовлена ​​з особливого матеріалу, спільно з комфортною для рук конструкцією вона сприяє передачі високих крутних моментів при роботі в звичайній і сухому середовищі. Ретельно продумана форма рукоятки, ефективне протиковзке покриття і елегантний дизайн шуруповерта - забезпечують максимально зручну і швидку роботу з даним інструментом.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари