• Рейтинг:
 • Модель:
  Высокие ботинки MODYF S3 SRC X-TREM черные
 • Артикул:
  WG 022078042
 • Доступно:
  Нет в наличии

680.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 022078042

MODYF (Німеччина)

Made in Italy

Шкіряні черевики S3 Modyf X-trem особливо легкі і дуже безпечні.

Цей черевик поєднує в собі властивості баскетбольної взуття і захисного взуття. Характеристики безпеки дуже легкого і зручного черевика відповідають класу безпеки S3. Стійка до стирання і протиковзка підошва SRC PU забезпечує підтримку і безпеку. Пальці ніг захищені від ударів. Загострені предмети відштовхуються стійкої до проколів межподошвой.

Для впевненості

Шкіряні захисні черевики S3 Modyf X-trem відповідають критеріям класу безпеки S3 і стандартизовані відповідно до EN ISO 20345. Матеріал верху м'який, але міцний. Ноги довго залишаються в теплі і сухості. У цій взуття не використовувався метал. Захисний подносок з пластика і межподошва з текстилю і раніше забезпечують достатній захист і в той же час знижують вагу. Межподошва і посилена п'ята забезпечують стопі додаткову підтримку. Нескользящая підошва амортизує п'яту. У цих черевиках без проблем можна довго бігати і стояти.

комфортно

Прокладка халяви запобігає защемлення взуття при щільній шнурівці. Ортопедична устілка забезпечує високий рівень комфорту. Вони амортизують, пом'якшують і адаптується до підошви стопи. Це знімає навантаження з м'язів і суглобів. Система підтримки п'яти стабілізує стопу навіть при згинальних рухах. Підошви еластичні і не дозволяють ступень зісковзувати при ходьбі. Це взуття зручна, як спортивна, і в той же час безпечна, як хороша робоча взуття.

Не вимагає особливого догляду

М'який і дихаючий внутрішній матеріал, а також верхній матеріал створюють для ніг оптимальну і зручну основу для приємного робочого дня. Дихаюча здатність забезпечує хороший мікроклімат для ніг. Значно скорочується потовиділення всередині взуття. Захисні черевики легко чистити щіткою або прати. Устілка знімна, що забезпечує гігієну і зберігає ноги здоровими. Вага взуття 42-го розміру становить близько 600 грамів.

МАТЕРІАЛИ І ІНСТРУКЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ

матеріал

 • Підносок з пластика.
 • Захисна межподошва з тканини.
 • Захисне взуття без металу.
 • Підошва з поліуретану (PUR)

особливі властивості
Ще не було питань.

Рекомендовані товари