• Рейтинг:
  • Модель:
    Профессиональная аптечка WURTH DIN 13157
  • Артикул:
    WG 08995206
  • Доступно:
    2 шт.
1 600.00 грн
Є в наявності

Арт. WG 08995206

Бренд: WURTH (Німеччина)

Склад: 64-шаровий перев'язувальний матеріал відповідно до DIN 13 157: 2009 Доставка + спеціальне промислове обладнання. Корпус виготовлений з ударостійкого і небиткого пластику АБС. Гумова прокладка та настінний кронштейн. Прозорі кришки для захисту заповнюють частин. Змінна внутрішній поділ з використанням роздільників. Поворотні замки. Ручка для перенесення. Пломбування. Розміри: близько 280 х 220 х 110 мм. Колір: помаранчевий з 3-х кольоровим друком.

Саме професійне пропозицію для вашої галузі!

Будь то кухня, сільське і лісове господарство, будівництво і т. Д - ризик нещасних випадків принципово відрізняється від роботи до роботи. Однак всі компанії повинні дотримуватися однакові інструкції щодо впровадження (UVV / BGV A5) і правила щодо запобігання нещасним випадкам в штатах і муніципалітетах (GUV 0.3). Залежно від розміру компанії до аптечка першої допомоги застосовуються певні стандарти DIN.

Це відповідає вимогам DIN професійних асоціацій і додатково пропонує індивідуальні матеріали для надання першої медичної допомоги для різних областей: «ремесло», «метал», «будівництво», «дерево», «гастрономія» або «сільське господарство».

Приклади спеціального обладнання: миттєве промивання очей, охолоджуючий спрей, плями для очей, спеціальні компреси, холодні компреси, інструменти, спеціальні пов'язки і т. Д.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари