- Модель:Полнолицевая маска Dräger X-plore 5500 с комплектом фильтров
- Артикул:WG 5500
- Доступно:2 шт.
Арт. WG 5500
Бренд: Dräger (Німеччина)
Повнолицев маска Dräger X-plore 5500
Скрізь, де потрібен захист органів дихання, наприклад, в хімічній і металургійній промисловості, в автомобіле- і суднобудуванні, при технічному обслуговуванні та утилізації відходів, повнолицеві маски Dräger X-plore 5500 можуть стати для вас чудовим рішенням.
Повнолицев маска з подвійним фільтром
Спеціальне байонетное з'єднання Dräger - фільтри розташовані збоку
корпус маски з EPDM, визор з триплексу або полікарбонату
для використання з байонетний фільтрами X-plore
Надійна і зручна посадка
Подвійний обтюратор і три лінії ущільнення забезпечують надійний захист і щільне прилягання для будь-якої форми обличчя. Корпус з міцного матеріалу EPDM (каучук на основі етилену, пропілену та дієнового мономера) забезпечує високий ступінь комфорту навіть при тривалому носінні маски.
Широкий огляд завдяки Візор з полікарбонату або триплекса з оглядом на 180 °
Широкий визор забезпечує кут огляду 180 ° без спотворень з чудовим периферійним оглядом. На вибір пропонується варіант з ударостійкого полікарбонату (з пластиковою оправою) або хімічно стійкого триплексного скла з антиабразивним покриттям (з надміцної оправою з нержавіючої сталі).
Ефективна система вентиляції
Ефективна система вентиляції виключає запотівання оглядового скла і забезпечує безперешкодний огляд.
універсальність
Маска X-Plore 5500 оснащена двома бічними байонетного з'єднання і сумісна з великим асортиментом байонетнимроз'ємів фільтрів серії Dräger X-Plore.
5-точкове наголов'я
Ремінна система оголовья дозволяє легко і швидко надягати та знімати маску, чи не спутуючи волосся. Широкі ремені рівномірно розподіляють тиск на голову.
Простий облік і обслуговування
коли немає жодних перешкод
"Стріловидну" низкопрофильная конструкція фільтрів забезпечує широкий огляд без спотворень.
Ще не було питань.