• Рейтинг:
  • Модель:
    Необслуживаемый респиратор-полумаска 3M 4255+ FFA2P3 RD
  • Артикул:
    WG 4255+
  • Доступно:
    Нет в наличии
380.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 4255+

Бренд: 3М (США)

Респіраторна маска 4255+

Необслуговувана напівмаска 3M ™ 4255+ забезпечує ефективний захист органів дихання у вигляді зручної повної маски. Новий покращений клапан видиху знижує опір диханню під час видиху, знижує утворення тепла і вологи, полегшуючи дихання, особливо в жарких і вологих робочих середовищах.

Наші напівмаски серії 4000+ мають м'яке, приємне для шкіри, що не містить силікону лицьове ущільнення. Фільтр класу FFA2P3 RD захищає від багатьох звичайних органічних газів, парів і частинок в промисловому середовищі.

Легка, добре збалансована конструкція з вбудованими необслуговуваними фільтрують забезпечує хороший периферійний огляд.

Вбудовані фільтруючі елементи не вимагають обслуговування. Ви можете використовувати полумаску до тих пір, поки не буде відкладено зміну відповідно до плану заміни фільтра або поки фільтруючі елементи не стануть візуально насиченими. Потім викидайте їх належним чином.

Зручні ремені з регульованим тримачем для голови забезпечують надійну посадку і адаптуються до різних форм і розмірів голови. Плоска конструкція не обмежує поле зору, а два великих фільтра з активованим вугіллям забезпечують низький опір диханню.

Фільтр класу FFA2P3 RD захищає від органічних газів і парів, а також від часток, в 30 разів перевищують межу (точка кипіння вище 65 градусів Цельсія).

У комплект поставки входить закривається пакет для гігієнічного зберігання та транспортування.

Ефективна і зручна захист від органічних газів, парів і частинок

Новий покращений клапан видиху знижує опір диханню під час видиху, зменшує утворення тепла і вологи, полегшуючи дихання, особливо в жарких і вологих робочих середовищах.

Легкий, добре збалансований дизайн з плоским профілем

З вбудованими елементами, що фільтрують ви отримуєте повну маску, яка готова до використання і не вимагає обслуговування.

М'яка, приємна для шкіри, без силікону лицьове ущільнення.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари