• Рейтинг:
  • Модель:
    Honeywell VeriShield VS 110; 27 dB
  • Артикул:
    1035145-VS
  • Доступно:
    Нет в наличии
650.00 грн
Нет в наличии

Арт. 1035145-VS

Бренд: Honeywell (США)

Honeywell - американська корпорація, що виробляє електронні системи управління і автоматизації. Основні напрямки - аерокосмічне обладнання, технології для експлуатації будівель і промислових споруд, автомобільне устаткування, турбокомпресори. Заснована в 1906 році в Міннеаполісі. Штаб-квартира розташована в Моррістауне (штат Нью-Джерсі, США).

ПАСИВНІ НАВУШНИКИ СЕРІЇ VERISHIELD ™ VS 110: SNR: 27 дБ

Чудовий захист слуху в легкій конструкції. Оптимальний комфорт навіть протягом тривалого періоду використання робить їх рішеннями, які користувачі захочуть носити.

Характеристики

• Великий розмірний ряд: зручно підходить для широкого діапазону розмірів головок. На 17% більше регульований, ніж в попередніх версіях

• Широкий отвір в чашці: ідеально підходить для працівників з великими вухами або для тих, хто носить слуховий апарат. Площа відкриття чашки збільшилася на 16% в порівнянні з більш ранніми версіями.

• Легке м'яке наголов'я: конструкція зі сталевого дроту з м'яким оголовьем і точними мікрорегулюванням, розробленими для правильної підгонки навколо вуха.

• Амбушюри з піни з ефектом пам'яті: нова унікальна піна з ефектом пам'яті, яка поєднує в собі більш щільну і м'яку піну, ніж попередні моделі, для більшого комфорту і зменшення шуму. Зменшує стискуюче тиск на голову і підвищує комфорт.

міцна конструкція

• Каркас із сталевого дроту

• АБС-пластик з внутрішньою конструкцією перегородки для легкої ваги, заявку на отримання патенту

• Маслостойкая поверхню чашки, щоб протистояти олійною, важкого робочого середовища і частої очищенню

Технологія контролю повітряного потоку

Система Honey Flow Air Control Control, оснащена камерою базової пластини і високотехнологічним нетканим шаром, контролює, як звук досягає вуха, забезпечуючи оптимальне ослаблення шуму на всіх частотах.

Інтеграція засобів індивідуального захисту

Легко використовувати і інтегрувати з касками та захисними щитками від Honeywell. Може бути зібраний в касці приблизно за 7 секунд.

рейтинги ослаблення

Рівень ослаблення кожного стилю відзначений на чашці для навушників, щоб швидко і легко визначити рівень захисту слуху на місці.

ЯК ПІДІБРАТИ Протишумові навушники

Якщо використовується бензопила, рівень дБ становить 105 дБ (A).

Рекомендований рівень шуму в навушниках повинен становити близько 75 дБ (A).

Таким чином необхідно використовувати протишумові навушники з шумопоглинання близько SNR 30 дБ (105-75 = 30).

Нижче наведені приклади різних джерел шуму з приблизними рівнем звукового тиску в дБ (А) і частотним діапазоном. Ці приклади слід розглядати тільки як рекомендації або прикладів, так як можуть виникати суттєві відмінності.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари