• Рейтинг:
  • Модель:
    Маслобензостойкие перчатки MaxiCut® Oil™ 34-305
  • Артикул:
    WG 34-305
  • Доступно:
    Нет в наличии

120.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 34-305

Бренд: ATG (Німеччина)

Рукавички MaxiCut® Oil ™ 34-305 розроблені непроникними для рідин та порезостойкімі. Вони мають властивість захисту від порізів, з міцним захопленням в масляному середовищі, комфортні, еластичні і рухливі.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЛАТФОРМИ РУКАВИЧОК

Захист від порізів

Платформа CUTtech - це поєднання надміцних ниток і волокон, що дозволяє втілити рукавичок різні ступені захисту від порізів. Зміцнення - між великим і вказівним пальцями, покращує міцність на розріз і продовжує термін використання рукавичок в цій спочатку слабкою зоні.

Основною метою цієї технології є забезпечення високого рівня комфорту і впевненості споживача.

Захист від масел, рідин і хімікатів

Бар'єр LIQUItech спроектований з метою забезпечення захисту споживача від зазначених факторів. Провідна унікальна технологія від компанії ATG надає можливість наносити легкий і еластичне покриття різної товщини надзвичайно тонку безшовну основу. Поєднання такого покриття з безшовної основою гарантує рукавичок захист від рідин, а також різну ступінь захисту від хімікатів, зберігаючи при цьому високий рівень комфорту у використанні. Поєднання таких властивостей залишається надзвичайно рідкісним на ринку.

Зменшення стомлюваності рук

Метою платформи ERGOtech є створення рукавичок, які надають відчуття «другої шкіри». ERGOtech орієнтована на максимізацію корисних властивостей, які полягають у відповідній формі, ідеальному приляганні і неперевершених тактильних властивостях. Все це служить формуванню у споживача виключно позитивного враження.

Створення, розробка і застосування технології ERGOtech дозволили надати нашим рукавичок природних контурів руки, забезпечивши виняткову гнучкість, зручність і високі тактильні властивості.

Підвищення продуктивності праці

У компанії ATG надійне захоплення вважається основним критерієм безпеки. Покриття типу "micro-cup", яке застосовується в платформі GRIPtech, стабілізує захоплення, сприяючи безпеки при роботі з окремими деталями. Більш того, воно знижує стомлюваність руки, яка може виникати через неналежне захоплення. Даний ефект досягається за рахунок застосування запатентованого процесу нанесення покриття тільки в тих місцях, де це дійсно необхідно, щоб воно не впливало на зручність у використанні рукавичок і їх еластичність.

Ми дуже відповідально ставимося до безпеки планети і людства, тому питання раціонального використання природних ресурсів лежить в основі нашої діяльності.

Для цього ми створили спеціальну команду, яка займається вимірами і контролем короткострокового і довгострокового впливу на навколишнє середовище наших виробничих процесів. Дана команда експертів також допомагає нам дивитися в майбутнє, покращувати характеристики і знаходити шляхи щодо подальшої мінімізації цього впливу. Процес моніторингу повністю сертифікований за стандартом ISO 14001 і є базовим для наших екологічних норм і програми HANDCARE.

Весь виробничий процес відповідає вимогам REACH - регламент ЄС про правила реєстрації, оцінки, видачі дозволів і встановлення обмежень на використання хімічних речовин. Для максимального усунення запахів в наших рукавичках ми обробляємо їх засобом Sanitized, яке виконує роль вбудованого дезодоранту. Воно підтримує їх свіжість і дарує вам відчуття безпеки і захисту. Важливо відзначити, що наш засіб Sanitized не містить триклозану.

Програма HANDCARE поширюється на всю продукцію ATG. Ми не тільки забезпечуємо безпеку виробничого процесу для наших працівників, але в якості додаткової міри чистоти ми стираємо все готові рукавички. Для прання ми використовуємо тільки дощову воду, яка обробляється на власних очисних станціях і використовується в замкнутому циклі. Це дозволяє гарантувати свіжість рукавичок після вилучення з упаковки, що підтверджено сертифікатом Oeko-Tex.

Крім того, наші рукавички схвалені дерматологами асоціації Skin Health Alliance. Сертифікат цієї авторитетної асоціації, вперше виданий на засоби індивідуального захисту, дає всім споживачам нашої продукції впевненість в тому, що вони використовують дійсно «здорові» рукавички, що не завдають шкірі ніякої шкоди.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб рукавички ATG були максимально безпечними як для користувача, так і для планети. Ми робимо все можливе, від початку і до кінця, щоб гарантувати алергічну і дерматологическую безпеку всіх без винятку наших рукавичок і підтримувати їх заслужену славу як найбільш дружніх для шкіри рукавичок планети.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Основні матеріали

Прилади, сільськогосподарські хімікати, алюмінієва промисловість, складання автомобілів, післяпродажне обслуговування автомобілів, електроніка, хімікати, виробництво комплектного обладнання, нафтогазова промисловість, метали і матеріали, металургія, гірничодобувна промисловість, обробка листового металу, виробництво виробів із сталі і заліза, упаковка і контейнери, виробництво паперу та пластику на целюлозної основі, виробництво гуми і пластмас, вантажні автомобілі та інші транспортні засоби, побутова техніка.

Промислові товари

Аерокосмічні та оборонні, загальні будівельні матеріали, вироби зі скла, будівництво, товари тривалого користування, промислове електроустаткування, виготовлення металопродукції, житлове будівництво, невеликий ручний інструмент і комплектуючі, текстиль.

послуги

Служба безпеки аеропортів, магазини автозапчастин, оптова торгівля будівельними матеріалами, продуктові магазини, дорожні і залізничні роботи.

ВИДИ РОБІТ

Робота з керамікою, гофрованими листами, незачищену деталями, скляними панелями, прес-формами для лиття пластмас, металевими листами з гострими краями, маленькими гострими деталями

Логістика і складське господарство

Технічне обслуговування

Первинна, вторинна і остаточне складання

Ще не було питань.

Рекомендовані товари