• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Набор торцевых 12 гранных головок 50 STAHLWILLE 1/2
  • Артикул:
    WG 020100
  • Доступно:
    В наличии
1 800.00 грн
В наличии

Арт. WG 020 100

Бренд: STAHLWILLE (Німеччина)

Засновником бренду «STAHLWILLE» (Штальвілле) є компанія Stahlwille Eduard Wille GmbH & Co - німецька інжинірингова компанія, яка бере свої витоки з 1862 року. Компанія Stahlwille, розташована в районі Кроненберга (Німеччина). Має кілька виробничих підприємств, які виробляють ручні інструменти для автомобільної, промислової і аерокосмічної галузі.

Продукція Штальвіль розроблена з урахуванням допусків і специфікацій, які більшість інструментальних компаній не хочуть (або не можуть) дотримуватися. Штанвіль вважає, що «ковані і оброблені в Німеччині» інструменти повинні бути гарантією якості. Збереження виробництва в Німеччині, де дизайнери та інженери можуть уважно стежити за кожним процесом, обходиться дорожче, ніж в східних країнах, тому вартість продукції бренду «STAHLWILLE» дійсно дуже висока.

Штальвіль виробляє всілякі види інструментів, починаючи від молотків і закінчуючи спеціальними знімачами для, наприклад, кульових опор. Так як компанія тісно співпрацює з автовиробниками, то її продукція завжди йде в ногу з часом, відповідаючи все новим і новим вимогам, які ставлять перед нею технічний прогрес і бізнес-інтереси партнерів. При цьому основними критеріями вдосконалення інструменту як і раніше залишаються підвищення його надійності і ефективності.

Асортимент бренду Штальвіль налічує тисячі позицій, які представлені в таких товарних групах, як:

Ручний інструмент;

Спеціальний інструмент;

Інструментальні меблі і зберігання інструментів.

Виробник «STAHLWILLE» пропонує широкий спектр інструментів, що відповідають конкретним потребам в будь-якій сфері слюсарно-монтажних робіт.

Набір інструменту (9 предметів) головки 10,13,16,18,19, 20, 22, 24, карданний шарнір 1/2

Торцева насадка, посадковий квадрат 1/2 ", метричний розмір, DIN 3124 / ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M. HPQ (High-Perfomance-Quality) - високоякісна сталь, хромована. Торцева насадка Stahlwille оснащена профілем AS-Drive (Anti-Slip-Drive), що забезпечує високу ступінь передачі зусилля на бічні поверхні болтів і гайок без їх пошкодження. Округлення кутів на болтах залишилося в минулому.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари