• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  Необслуживаемая трещотка FACOM SL.161 1/4"
 • Артикул:
  WG SL 161 1/4
 • Доступно:
  Нет в наличии
1 430.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG SL 161 1/4

Бренд: FACOM (Франція)

Компанія FACOM сьогодні - один зі світових лідерів з виробництва слюсарно-монтажного інструменту (набори інструментів, ручні універсальні інструменти, спеціальні інструменти, вимірювальні інструменти, гідравлічні і пневматичні інструменти, електровимірювальні прилади і т.д.), які успішно використовуються в промисловості і для автомобільного ремонту.

Технічне лідерство компанії забезпечується за рахунок великих інвестицій в 10 дослідницьких бюро і в розробку нових ліній продукції. Завдяки тому, що інструменти виготовляються з хромованадіевой стали за останнім словом технологічного процесу (високошвидкісна фрезерування, гідроабразивна різання, лазерна обробка, холодна кування), вони зарекомендували себе в будь-яких роботах.

За всю історію існування компанії FACOM в її склад увійшли багато виробників інструментів: Bost (шарнірно-губцевий інструмент), Virax (інструмент для сантехнічних робіт), Garnache (викрутки), Dela (вимірювальний інструмент), SK Hand Tools (американський виробник ручного інструмента) , Britool (англійський виробник ручного інструменту), USAG (італійський виробник ручного інструмента) і багато інших.

опис

призначення

Тріскачка SL.161 відрізняється довговічністю, зносостійкістю, механізм захищений від промислового пилу, бруду, стружки. Двічі ізольований шарнір. 72 зубця з 5º захопленням. Легкий реверс навіть засаленими руками або в рукавичках, виключена можливість випадкового реверсу. Система контролю "під долоню": дозволяє натискати на голівку тріскачки при затягуванні, перешкоджаючи випадковому зміни напрямку обертання. Крюк для надійного закріплення інструменту на поясі під час роботи на висоті. Нова ергономічна рукоятка забезпечує комфорт. Довговічність. Висока точність. Ергономічність.

Технічні характеристики

 • Кількість зубців: 72
 • Приводний квадрат, дюйм: 1/4
 • Кут захоплення, °: 5

Ще не було питань.

Рекомендовані товари