• Рейтинг:
 • Модель:
  Брюки MODYF GUILD TRENKERCORD вельвет черные
 • Артикул:
  WG 003084
 • Доступно:
  5 шт.
 • Размер брюк:
  44,46,48,50,54,25,98

450.00 грн
Є в наявності

Арт. WG 003 084

MODYF (Німеччина)

Made in EU

Традиційні штани гільдії Modyf Trenkercord надзвичайно зносостійкі. Виготовлені з міцної кордної тканини тренкер. Ця тканина стійка і проста в догляді. Практичні кишені дозволяють носити з собою інструмент та інші предмети. Підкладка кишені виконана з армованої тканини. Це захищає від розривів і підвищує безпеку праці. Міцні шви в промежині, спереду і ззаду роблять штани Guild ще більш стійкими. Блискавки в області промежини забезпечують додатковий захист. Традиційні гильдейские брюки - ідеальні робочі штани для платників.

практичний штани

Традиційні гильдейские штани Modyf Trenkercord - це функціональні штани. Внутрішня підкладка кишень посилена, а міцні шви запобігають розрив. Посилений задню кишеню закривається на металеву гудзик, проріз - на дві металеві блискавки. Дві кишені для лінійки дозволяють теслярам працювати гнучко. Окантовка кишені зроблена з 100% кордури. Трикутники з синтетичної шкіри запобігають виривання кишень при збільшенні сили натягу.

Нечутливий і традиційний

Посилення швів в області промежини, спереду і ззаду забезпечує підвищену стійкість. Зносостійка тканина з 85% бавовни і 15% поліестеру захищає і забезпечує комфортну роботу в будь-якій позі. Міцна кордна тканина має типовий зовнішній вигляд традиційних робочих брюк для теслярських робіт. Завдяки щільності 500 г / м² тканину штанів дуже стійка, що гарантує довгий термін служби. Міцні шви з посиленням шовного тасьми допомагають штанів витримувати всі звичайні навантаження. Штани гільдії Modyf Trenkercord пропонують комфорт і захист.

Легкі у догляді та міцні

Тканину штанів гільдії Modyf Trenkercord складається на 85 відсотків бавовни і на 15 відсотків з кордури. Це робить їх еластичними і дихаючими. Тканина легко витримує навантаження повсякденної роботи. Її висока стійкість кольору запобігає швидке вицвітання. Штани гільдії легко стираються в машинці при 60 градусах. Вони швидко сохнуть і не вимагають прасування. Бруд можна змахнути щіткою, а поверхневі плями видалити водою з милом.

МАТЕРІАЛИ І ІНСТРУКЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ

матеріал

85% бавовна, 15% поліестер - ок. 500 г / м²

Інструкція по догляду

Прати при 40 ° C.

особливі властивості


Ще не було питань.

Рекомендовані товари