• Рейтинг:
  • Модель:
    Очки защитные WURTH / UVEX skyguard NT, цвет красный / черный
  • Артикул:
    WG 9175260
  • Доступно:
    Нет в наличии
280.00 грн
Нет в наличии

Арт. WG 9175260

Бренд: WURTH / UVEX ARBEITSSCHUTZ GMBH Німеччина)

Made in Germany

Сучасний зовнішній вигляд відкритих очок uvex skyguard NT c всебічної захистом очей - ідеальне рішення для повсякденного носіння на виробництві. На додаток до привабливого дизайну який передає почуття безпеки, ця модель включає в себе інноваційну технологію, висока якість, надійний захист і комфорт.

Відкриті панорамні окуляри доповнені спеціальним знімним обтюратор з м'яким ущільнювачем, який забезпечує щільне прилягання очок на-віч, захищаючи очі і перешкоджає попаданню під окуляри дрібних частинок, пилу і бризок рідин. Особливу увагу було приділено системі вентиляції яка підтримує оптимальну температуру всередині очок.

Зручність носіння і адаптація до індивідуальних потреб користувача забезпечено гнучкими і м'якими компонентами оправи які підлаштовують окуляри під будь-який розмір голови і адаптуються до індивідуальної форми обличчя, плюс регулювання довжини дужки (5 варіантів) для надійного положення очок на голові - це забезпечує безпеку і максимальний комфорт для людини. Тільки ті окуляри, які зручно носити, забезпечують максимальний захист.

Оптимальна область покриття очей робітника, хороший огляд завдяки формі лінз. Призначені для захисту від високошвидкісних частинок з низькою енергією удару при екстремальних температурах.

Основні переваги: ​​Інноваційна, унікальна технологія покриття лінзи uvex supravison excellence (СуправіжнЕкселленс) - захищає від запотівання з внутрішньої сторони і від подряпин і впливу хімікатів з зовнішньої.

Антизапітніває властивості є постійними, навіть після багаторазового очищення. Стійкі до поверхневого руйнування мелкодісперснимі аерозолями. Завдяки нанотехнології легко видаляються водні і масляні забруднення.

Окуляри захисні відкритого типу зі світлофільтром від УФ-випромінювання до 400 нм (UV 400), для захисту від механічних чинників.

Полікарбонатні лінзи мають оптичний клас 1, не спотворюють і дозволяють носити окуляри тривалий час.

Лінза РС. Світлопропускання приблизно 91%. Колір - прозорий: захист від механічних пошкоджень.

Механічна міцність: підтверджена стійкість до ударів рівня F (впливів летять зі швидкістю 45 м / с частинок).

Завдяки геометрії і формі окулярів їх зручно використовувати з респіратором. Легка і проста очищення оправи та лінзи.

Сертифікація EN 166 (персональна захист очей) і EN 170 (УФ-фільтри).

Сертифікація ТР ТЗ 019/2011

Маркування оправи: W 166 34 F CE. Маркування лінзи: 2-1,2 W 1 FKN DIN CE

Колір оправи: синій-сірий. Матеріал оправи: фронтальна частина: PP (поліпропілен) + TPU (високотемпературний поліуретан); бокова частина: PBT (Полібутилентерефталат) + PC (полікарбонат); дужки: PP (поліпропілен).

Товщина лінзи: 2,1 мм.

Маса даної моделі очок: 42 грама.

Температурний режим використання від -30ºC до + 60ºC.

Термін зберігання 6 років з дати виробництва.

9175 260 uvex скайгард nt - рекомендована область застосування: дорожнє будівництво, робота з асфальтом, машинний оператор / механізатор, демонтаж, знесення, забарвлення / обклеювання, робота з металом, будівництво мостів, тунелів, естакад.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари